Sport

Funny soccer

Funny soccer

Ide e keqe

Ide e keqe

Champions League 2012-2013 Top 10 Goals

Champions League 2012-2013 Top 10 Goals

Funny Football Moments 2012

Funny Football Moments 2012

Cristiano Ronaldo Top 10 Goals

Cristiano Ronaldo Top 10 Goals

Cristiano Ronaldo - Best Fights

Cristiano Ronaldo - Best Fights

Messi Top 50 Goals

Messi Top 50 Goals

football humor

football humor

Inter 2-2 Neftchi Baku, Livaja n plan t par

Inter 2-2 Neftchi Baku, Livaja n plan t par

Goli me i bukur ne bote nga Ibrahimovic

Goli me i bukur ne bote nga Ibrahimovic

 Krasniqi vs. Heyman

Krasniqi vs. Heyman

E godet portierin e hudh ne toke

E godet portierin e hudh ne toke

Goli i shqiptarit, q po mend evropiant

Goli i shqiptarit, q po mend evropiant

Messi i ri q luan pr Milanin

Messi i ri q luan pr Milanin

Goli me i bukur i vitit

Goli me i bukur i vitit

Penalltia me interesante qe keni pare

Penalltia me interesante qe keni pare

Vetem per 4 sekonda gol

Vetem per 4 sekonda gol

Vetem per 4 sekonda gol

Vetem per 4 sekonda gol

MAICONI Goli i tij me i bukur ne 2010

MAICONI Goli i tij me i bukur ne 2010

Mashtrusi me i forte ne historin e futbollit

Mashtrusi me i forte ne historin e futbollit

Portieri me i shpejte

Portieri me i shpejte

Deshtim Total

Deshtim Total

EURO 2012 Belgjk-Turq 1-1

EURO 2012 Belgjk-Turq 1-1

EURO 2012 Belgjka-Gjerman 0-1

EURO 2012 Belgjka-Gjerman 0-1

EURO 2012 Kazakstan-Belgjk 0-2

EURO 2012 Kazakstan-Belgjk 0-2

EURO 2012 Belgjka-Azerbaxhan 4-1

EURO 2012 Belgjka-Azerbaxhan 4-1

EURO 2012 Belgjka-Austra 4-4

EURO 2012 Belgjka-Austra 4-4

EURO 2012 Turq-Belgjk 3-2

EURO 2012 Turq-Belgjk 3-2

Ibrahimovic lendon Materazzin

Ibrahimovic lendon Materazzin

BUFFON VS Thiago Motta

BUFFON VS Thiago Motta

Van Bommel ne Itali

Van Bommel ne Itali

Drogba shenon penallti Allainz MUNICH

Drogba shenon penallti Allainz MUNICH

Top 10 golat ne ligen kampione

Top 10 golat ne ligen kampione

Stilat e bukur te C.Ronados

Stilat e bukur te C.Ronados

Ronaldo gol per 14 sec

Ronaldo gol per 14 sec

10 zenkat ne futboll

10 zenkat ne futboll

Penalltia me e bukur ne histori

Penalltia me e bukur ne histori

Top 5 Golat e pa mundura

Top 5 Golat e pa mundura

Lionel Messi aftesit dhe golat 2011-2012

Lionel Messi aftesit dhe golat 2011-2012

Neymar stila dhe aftesi te pa pare

Neymar stila dhe aftesi te pa pare

Aftesi te qmendura

Aftesi te qmendura

Dani Alves shnon super gole

Dani Alves shnon super gole

Audi A1 - F.C. Barcelona vs Real Madrid

Audi A1 - F.C. Barcelona vs Real Madrid

Bayern Munich 2 - 1 Real Madrid

Bayern Munich 2 - 1 Real Madrid

Bayern Munich 1 - 1 Real Madrid

Bayern Munich 1 - 1 Real Madrid

Bayern Munich 1 - 0 Real Madrid

Bayern Munich 1 - 0 Real Madrid

Chelsea 1 - 0 Barcelona 18.04.2012

Chelsea 1 - 0 Barcelona 18.04.2012

Cristiano Ronaldo Shtepia dhe Makina

Cristiano Ronaldo Shtepia dhe Makina

Pages : 12