Lajme

40 vjet nga udhtimi i par n Hn

40 vjet nga udhtimi i par n Hn

Britania: Assad do prdor arm kimike

Britania: Assad do prdor arm kimike

10 vjet n krkim t nj strehe

10 vjet n krkim t nj strehe

 PA KOMENT-MOMENTET E NDARJES SE TORTES FESTIVE NE KRYEQYTET

PA KOMENT-MOMENTET E NDARJES SE TORTES FESTIVE NE KRYEQYTET

Tragjedi ne Dasem Shqiptare Ja Cfar Ndodh

Tragjedi ne Dasem Shqiptare Ja Cfar Ndodh

Vali Corleone ne TV Prizren ABSOLUT

Vali Corleone ne TV Prizren ABSOLUT

Peshon 118.4 kg nuk keni per ta besuar se cili eshte ky person

Peshon 118.4 kg nuk keni per ta besuar se cili eshte ky person

80-vjeari Shaban Norja flet n gykatn e Durrsit

80-vjeari Shaban Norja flet n gykatn e Durrsit

Rrezohet kryeministrja Australiane

Rrezohet kryeministrja Australiane

Tifozat Kuq e Zi - Pr Kombtaren

Tifozat Kuq e Zi - Pr Kombtaren

Pasi tentoj ta vjedhin nje turiste !!! Reagimi i saje i pa parashikueshem

Pasi tentoj ta vjedhin nje turiste !!! Reagimi i saje i pa parashikueshem

 Djaloshi Vritet live ne emisionin Super Talent

Djaloshi Vritet live ne emisionin Super Talent

Policia vret 19-vjearin me 90 plumba live n TV

Policia vret 19-vjearin me 90 plumba live n TV

Tuna i kundervihet Vali Corleones

Tuna i kundervihet Vali Corleones

King Vali Corleone ne Zone e Lire

King Vali Corleone ne Zone e Lire

Video-skandal me policin n Serbi

Video-skandal me policin n Serbi

Policia dhe Renea ne aksion

Policia dhe Renea ne aksion

Shkodr, asgjsohen 2800 rrnj kanabis

Shkodr, asgjsohen 2800 rrnj kanabis

Fushata e korrjes se hashashit

Fushata e korrjes se hashashit

Vetura 1 milion dollarshe ne Tirane

Vetura 1 milion dollarshe ne Tirane

F1 ne Tirane

F1 ne Tirane

COCO BONGO-Vlore

COCO BONGO-Vlore

Disco Ecuador Sarande

Disco Ecuador Sarande

Saranda, qyteti mes kaltrsis

Saranda, qyteti mes kaltrsis

Saranda Shqiperi 2012

Saranda Shqiperi 2012

Eurovision 2012 - Albania -Rona Nishliu - Suus

Eurovision 2012 - Albania -Rona Nishliu - Suus

Truprojat e Thacit tmerruan qytetaret

Truprojat e Thacit tmerruan qytetaret

"Shqiptari" vlersohet n Mosk

Angli, shqiptari hakmerret pr viktimat e lufts n Bosnje

Angli, shqiptari hakmerret pr viktimat e lufts n Bosnje

NE 2013 Bashkohet KOSOVA & SHQIPERIA

NE 2013 Bashkohet KOSOVA & SHQIPERIA

Rama: Universitet shqip n Mal t Zi

Rama: Universitet shqip n Mal t Zi

Largimi i Metit BB Albania 5

Largimi i Metit BB Albania 5

Muhamet - BB Albania 5 Prezantimi

Muhamet - BB Albania 5 Prezantimi

Elvisi - BB Albania 5 Prezantimi

Elvisi - BB Albania 5 Prezantimi

Florian - BB Albania 5 Prezantimi

Florian - BB Albania 5 Prezantimi

Florian - BB Albania 5 Prezantimi

Florian - BB Albania 5 Prezantimi

Gjoni - BB Albania 5 Prezantimi

Gjoni - BB Albania 5 Prezantimi

Edgard - BB Albania 5 Prezantimi

Edgard - BB Albania 5 Prezantimi

Anila - BB Albania 5 Prezantimi

Anila - BB Albania 5 Prezantimi

Arjola - BB Albania 5 Prezantimi

Arjola - BB Albania 5 Prezantimi

Emirjeta - BB Albania 5 Prezantimi

Emirjeta - BB Albania 5 Prezantimi

Gentiana - BB Albania 5 Prezantimi

Gentiana - BB Albania 5 Prezantimi

Profili i Liam BB Albania 5

Profili i Liam BB Albania 5

Ermali - Big Brother Albania 5

Ermali - Big Brother Albania 5

Profili i Franceskes BB Albania 5

Profili i Franceskes BB Albania 5

Albanians Army

Albanians Army

United Albania - A message to Serbs

United Albania - A message to Serbs

Prizren - Kosova

Prizren - Kosova

Pages : 12